Fryzura panny młodej Fryzury

Fryzury ślubne

Fryzura ślubna jest bardzo ważnym elementem podkreślającym całość stroju i makijażu. Panna młoda powinna mieć takie uczesanie, które będzie pasowało zarówno do sukni ślubnej, jak i do jej kształtu twarzy.

fryzura-panna-mloda-300.jpg

Jeśli nie jesteś pewna, jaką fryzurę wybrać na ślub, zamów sobie wcześniej jakąś próbną wizytę u fryzjera, który będzie Cię czesał przed ślubem. Wtedy zobaczysz, która z fryzur będzie najlepsza dla Ciebie, a fryzjer na pewno także Ci coś doradzi.

Planując fryzurę, weź pod uwagę takie elementy jak ozdoby na suni ślubnej oraz to, czy będziesz miała na głowie welon. Jeśli masz planujesz welon, możesz mieć takie ozdoby we włosach, które go podtrzymają i które zarazem będą dopasowane do ozdób na sukni ślubnej i do ich koloru.

Bardzo ładne i stylowe są także kwiaty we włosach, oczywiście, żywe. Mogą być to róże, kalie, stokrotki. We włosy można wpiąć także sztuczne kwiaty czy inne ozdoby, takie jak srebrne spinki, białe lub różowe perły, w zależności od koloru sukni ślubnej.

hastagi na stronie:

#fryzury ślubne z welonem #fryzury ślubne 2011 z welonem #fryzury ślubne do welonu #fryzury ślubne pod welon #fryzury ślubne z welonem i kwiatem #fryzury slubne z welonem #fryzura ślubna do welonu #fryzura ślubna z welonem #fryzury na wesele

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy