Wiadomości branżowe

Cup Art – #KubekSztuki w Starbucks®

Cup Art, czyli sztuka malowania na kubkach, wreszcie dotarła do Polski! Teraz każdy może za pomocą własnej wyobraźni zmienić kultowy kubek Starbucks® w małe dzieło sztuki. Ważny jest nie tylko pomysł, ale przede wszystkim dobra zabawa. Aby zachęcić wszystkich miłośników pysznej kawy serwowanej w kawiarniach Starbucks® do dzielenia się swoimi pomysłami, zapraszamy do wzięcia

Cup Art, czyli sztuka malowania na kubkach, wreszcie dotarła do Polski! Teraz każdy może za pomocą własnej wyobraźni zmienić kultowy kubek Starbucks® w małe dzieło sztuki. Ważny jest nie tylko pomysł, ale przede wszystkim dobra zabawa. Aby zachęcić wszystkich miłośników pysznej kawy serwowanej w kawiarniach Starbucks® do dzielenia się swoimi pomysłami, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie malowaniu kubków Starbucks®, który rozpocznie się 21 stycznia na Facebooku. Na zwycięzcę czeka nagroda i wielka sława artysty Cup Art.

Malowanie na papierowych kubkach po kawie od niedawna jest popularnym trendem na całym świecie. Zaczęło się niewinnie – kilku miłośników kawy postanowiło pomalować kubek po swoim ulubionym napoju. Niedługo później w  kawiarniach na całym świecie ludzie zaczęli dekorować kubki Starbucks® ciekawymi wzorami, rysunkami i napisami.

Starbucks® postanowił zachęcić wszystkich smakoszy kawy w Polsce do przemiany kultowego białego kubka Starbucks® według własnego pomysłu. Kubek jest jeden, a pomysłów niezliczona ilość! Każdy może przelać na papier swój własny pomysł  – jedyną granicą jest Twoja wyobraźnia. Smak i aromat perfekcyjnie przygotowanych napojów w kawiarniach Starbucks® na pewno dostarczy wielu inspiracji artystycznych i pomoże stworzyć niezwykły Kubek Sztuki!

Aplikacja Cup Art oraz konkurs dla klientów Starbucks®

Już od 21 stycznia rusza nowa aplikacja Cup Art na Facebooku, dzięki której każdy, kto pomaluje kubek Starbucks® będzie mógł wziąć udział w konkursie na najciekawszy Cup Art. Zdjęcia przesłane przez uczestników konkursu na Facebooku, będą oceniane przez specjalne jury oraz użytkowników Facebooka, którzy po 5 tygodniach wybiorą najlepszą pracę. Zwycięzca otrzyma nagrodę w postaci 3 tysięcy złotych, którą będzie mógł przeznaczyć na rozwój swoich pasji i zainteresowań.

Informacja o Starbucks

Historia Starbucks Coffee Company zaczęła się w 1971 roku w Seattle. Obecnie, dysponując kawiarniami na całym świecie, Starbucks Coffee Company jest wiodącą firmą w dziedzinie pozyskiwania, sprzedaży i palenia kawy. Opierając się na naszym zobowiązaniu i przyjętych przez nas wartościach, z każdym kubkiem kawy dostarczamy naszym klientom niepowtarzalną atmosferę i wyjątkowe wrażenia (Starbucks Experience). Aby dowiedzieć się więcej o Starbucks Experience zapraszamy do naszych kawiarni oraz na strony www.starbucks.com i www.starbucks.pl, a także na profil Starbucks na portalu Facebook.

A to już wiesz?  Jak podróżują kobiety? Polki w samolocie

Informacja o AmRest

AmRest jest największym niezależnym operatorem restauracyjnym w Europie Środkowo-Wschodniej. Zarządza restauracjami KFC, Pizza Hut oraz Burger King w Polsce, Czechach, Bułgarii, Serbii, Rosji i na Węgrzech, natomiast
w Hiszpanii, Niemczech, Stanach Zjednoczonych i Chinach restauracjami La Tagliatella. AmRest jest również operatorem kawiarni Starbucks w Polsce, Czechach oraz na Węgrzech. Dodatkowe informacje na stronie www.amrest.eu

Źródło Starbucks. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy