Ślub latem – zabawa na całego

Ślub w lecie to nie lada wyzwanie. Dlaczego? Ponieważ jest wtedy gorąco i nie jest łatwo utrzymać w dobrym stanie makijaż, fryzurę itd. Człowiek poci się na każdym kroku.

Jednak tak dzieje się wtedy, gdy musisz się przemieszczać z miejsca na miejsce. Kto powiedział, że nie możesz przygotować się nawet do tradycyjnego ślubu dobrze? Jest na to rada.

Po pierwsze, makijażystka zamówiona do domu czy do innego miejsca, w którym przygotowujesz swój image. To samo dotyczy fryzjerki. W jednym miejscu skup wszystkie osoby, które będę Cię stroiły.

slub300.jpg

Do kościoła, jeśli w kościele bierzesz ślub, pojedź samochodem z klimatyzacją. Potem przyjęcie także w klimatyzowanej sali. W ten sposób unikniesz problemu z upałem i unikną go Wasi goście.

Jednak to był ślub standardowy. Kolejna wersja jest taka, że ślub bierzesz w innym, wybranym przez Was miejscu, i to tam przyjeżdża ksiądz, aby być dla udzielanego przez Was ślubu, świadkiem. Bardzo romantyczne może być spotkanie dwojga w ogrodzie, gdzie będą ślubować sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Jeśli masz duży ogród, może to być bardzo dobre miejsce na ślub i na przyjęcie. Poza tym, możesz wynająć z pewnością jakiś piękny ogród, który spodoba się Wam, i w którym będziecie chcieli wziąć ślub.

Być może, ktoś powiedziałby: ślub z klasą to drogi ślub. Jest to podejście do pewnego stopnia prawdziwe, ale nie do końca tak jest. Można urządzić ślub z klasą nie mając wiele pieniędzy, ale wspaniały pomysł na jego urządzenie. Być może nie będzie on w pałacu, ale za to w bardzo miłym miejscu i w spokojnej, przyjaznej atmosferze. Jednak taka atmosfera będzie wtedy, kiedy zaprosimy osoby, które chcemy zaprosić, anie te, których nie chcemy widzieć na ślubie, a jednak zapraszamy je, ponieważ rodzice tak chcą. Oczywiście, jeśli to rodzice płacą za przyjęcie, mają do tego prawo. Jeśli jednak Ty sam płacisz, możesz urządzić takie przyjęcie, jakie zechcesz. Pamiętaj jednak, żeby zaprosić osoby, z którymi jesteś w bliższych kontaktach, aby nikt nie czuł się jednak źle z tego powodu, że nie ma tej osoby z Tobą w tak ważnej chwili.

Kolejną rzeczą w upalny dzień jest odpowiednie przygotowanie potraw. Na pewno goście będą spragnieni chłodnych napojów i chłodnych potraw, co nie oznacza, że raz na jakiś czad powinno być podane ciepłe danie. Jeśli masz szwedzki stół, dobrze byłoby, aby serwować lody. Z tym, że najlepiej aby lody podawała jedna osoba, która ciągle dyżuruje przy maszynie.
Ika

hastagi na stronie:

#moj grzech slub

Authors
Top