Walentynki

Jak oryginalnie spędzić Walentynki?

Jak oryginalnie spędzić Walentynki? Inspiracje i wyniki sondy

Wyniki sondy zrealizowanej przez serwis PrezentMarzeń.com pokazują, iż coraz częściej zamiast materialnych upominków, podarowujemy bliskiej osobie w prezencie emocje. Chęć wyjątkowego spędzenia Dnia Zakochanych sprawia, iż jesteśmy otwarci na niespodzianki w formie przeżyć. Jak oryginalnie świętować Walentynki podpowiada serwis PrezentMarzeń.com:

Lot awionetką dla dwojga – piękne widoki i mocne wrażenia

W trakcie lotu awionetką zakochani mają okazję, aby z kilkuset metrów nad ziemią podziwiać rozpościerające się w dole przepiękne widoki. Wspólny lot, pełny niesamowitych panoram z możliwością ich uwiecznienia oraz dreszczyk emocji związany z wzbiciem się w powietrze gwarantują, iż te Walentynki nie przejdą bez echa.

Masaż czekoladowy dla dwojga – odrobina słodkiego relaksu

Dla par, które preferują spokojniejsze doznania niż sporty ekstremalne miłym prezentem może okazać się masaż czekoladowy. Wykonany przy użyciu prawdziwej czekolady jest wyjątkową ucztą dla ciała i zmysłów. Sprawia, że skóra pięknie pachnie i jest wspaniale nawilżona. Masaż ten, dzięki zawartej w czekoladzie teobrominie, która uwalnia w mózgu endorfiny zwane „hormonami szczęścia”, daje zastrzyk pozytywnej energii. Skóra korzysta z dobroczynnych cech czekolady i staje się aksamitnie gładka, odżywiona i nawilżona. Upajający zmysły słodki zapach unosi się w całym pomieszczeniu, gdzie wykonywany jest masaż.

Sesja zdjęciowa dla dwojga – uchwycenie magicznych chwil

Każda kobieta chce czuć się niepowtarzalna i piękna, szczególnie u boku swojego partnera, dlatego zaaranżowanie wspólnej sesji zdjęciowej może okazać się wspaniałym upominkiem walentynkowym. Fachowy wizaż, wskazówki stylisty i realizacja sesji przez profesjonalnego fotografa czynią z tego prezentu niezapomniane przeżycie dla obojga. Wspólna sesja fotograficzna to bardzo osobista pamiątka, doskonały pomysł na rocznicę i jednocześnie wspaniała przygoda.

Lekcja tańca dla dwojga – zmysłowo i aktywnie

Dla par ceniących ruch i aktywność niestandardowym pomysłem na spędzenie Walentynek może okazać się: lekcja tańca dla dwojga – na przykład zmysłowej salsy lub ognistego tanga. W czasie indywidualnych zajęć tanecznych partnerzy pod czujnym okiem instruktora uczą się jak prowadzić w tańcu i jak być prowadzoną oraz jak odczytywać i podążać za sygnałami partnera. Nowo zdobyte umiejętności pozwolą odczuć zakochanym komfort tańczenia i pozwolą poczuć się pewniej na parkiecie. Zajęcia taneczne są znakomitą formą relaksu i sposobem na lepsze poznanie siebie oraz swojego partnera lub partnerki.

Kurs sushi dla dwojga – nauka i degustacja w jednym

To doskonała okazja, aby wzbogacić własną kuchnię o nowe potrawy i nauczyć się samodzielnie przygotowywać sushi. Kurs sushi może być miłą, kulinarną niespodzianką połączoną ze smaczną degustacją dla wielbicieli japońskiej kuchni. Podczas warsztatów szef kuchni opowie zakochanym o historii sushi, rodzajach, zasadach łączenia składników, pokaże jak przygotować ryż i zalewę, jak skręcić doskonałe maki i nigiri. Prowadzący sushi masterzy nauczą, jak dokonać prawidłowego filetowania i krojenia. Nauka przygotowywania sushi pod okiem mistrza może zaowocować niespodzianką dla rodziny czy przyjaciół i wyjątkowym pokazem kulinarnych umiejętności.

Wyniki sondy zrealizowanej przez serwis PrezentMarzeń.com pokazują, iż pomysłodawczyniami oryginalnych i niezapomnianych podarunków są głównie kobiety (62%). Chcą one podarować swojemu partnerowi ekstremalne doznania w powietrzu, na przykład: lot paralotnią lub motolotnią czy skok ze spadochronem. Równie chętnie decydują się zafundować ukochanemu niezapomniane przeżycia za kierownicą jak: przejażdżkę Ferrari, Porsche czy jazdę Off Road. Panie są zdecydowanie odważniejsze w wyborze walentynkowych prezentów dla swoich partnerów. Chcą im podarować niezapomnianą przygodę, dlatego przy decyzji o zakupie prezentu stawiają na element zaskoczenia i oryginalność

W przypadku mężczyzn (38%), realizujących podarunki z myślą o kobietach wybierane są te bardziej nastawione na magię chwili oraz przyjemności dla ciała. Oprócz romantycznej kolacji we dwoje, która jest dobrym, ale przewidywalnym i dość standardowym prezentem dla ukochanej, panowie mogą skorzystać również z ciekawych pomysłów proponowanych między innymi przez serwis PrezentMarzeń.com. Są wśród nich: buduarowa sesja zdjęciowa, dzień ze stylistką, nauka makijażu, weekendowy kurs fotografii czy lekcja wybranego tańca. Popularną również kategorią upominków dla kobiet jest relaks i uroda, czyli masaże i zabiegi pielęgnacyjne.

Święto zakochanych to przede wszystkim dzień, który chcemy spędzić miło z partnerką lub partnerem, celebrując swoje uczucia. Możemy więc zaplanować wspaniałą atrakcję dla dwojga, która zostanie na długo w pamięci. Przekonujemy się do upominków w formie przeżyć jak potwierdza 39% respondentów sondy zrealizowanej przez PrezentMarzeń.com. Ponad 27% z nich deklaruje, że to ciągle nowość, ale z roku na rok chętnych na podarowanie emocji w prezencie przybywa. Walentynki, mimo iż niektórzy sceptycznie podchodzą do tego święta są okazją dla zakochanych, aby pięknie i niepowtarzalnie spędzić czas.

lekcja_tanca_dla_dwojga

sesja_we_dwoje

kurs_sushi

lot_awionetka_dla_dwojga

czekoladowy_masaz

hastagi na stronie:

#jak spedzic walentynki

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy