Biblioteczka Co czytać

List od nieznajomej – Barbara Taylor Bradford

List od nieznajomej – Barbara Taylor Bradford Pełna emocji powieść o rodzinnych tajemnicach, dramatycznych odkryciach i odkupieniu win. Kiedy znana i ceniona reżyserka filmowa Justine

List od nieznajomej – Barbara Taylor Bradford

Pełna emocji powieść o rodzinnych tajemnicach, dramatycznych odkryciach i odkupieniu win.

Kiedy znana i ceniona reżyserka filmowa Justine Nolan wraca do rodzinnego domu, z czystej ciekawości otwiera tajemniczą kopertę, znalezioną w korespondencji matki. List zawiera wstrząsające fakty dotyczące jej rodziny, rzucające nowe światło na historię Justine, jej matki oraz uwielbianej babki, Gabriele.

Wspierana przez brata bliźniaka, Richarda, Justine postanawia odkryć prawdę. W tym celu rusza w podróż do Stambułu, ogromnego, gwarnego, zachwycającego miasta na styku dwóch kultur: Zachodu i Orientu. To miasto, skutecznie skrywające mnóstwo własnych sekretów, zaprowadzi Justine do niezwykłego człowieka, który z pewnością wie więcej, niż chce wyjawić.

List od nieznajomej odsłania przed Justine prawdę o jej rodzinie, pozwala uleczyć dawne rany, daje szansę na miłość i nowe życie.

Powieść, od której nie sposób się oderwać. Stuprocentowy bestseler!

Daily Express

Barbara Taylor Bradford to prawdziwa królowa gatunku.

Sunday Times

Niewielu pisarzy potrafi przykuć czytelnika do książki tak jak Barbara Taylor Bradford, mistrzyni w opowiadaniu niezwykłych historii.

Guardian

Barbara Taylor Bradford – znana i ceniona angielska pisarka. Już jej pierwsza powieść “Kariera Emmy Heart” stała się wielkim bestsellerem, kolejne powtórzyły ten sukces. Łącznie jej książki sprzedały się w ponad 75 milionach egzemplarzy w 90 krajach i przetłumaczono je na więcej niż 40 języków. Na ich podstawie powstało 10 miniseriali i filmów telewizyjnych. Autorka mieszka w Nowym Yorku z mężem, producentem telewizyjnym Robertem Bradfordem.

Cena: 24,93
Stron: 416, Format: 14,5×20,5 cm
ISBN: 978-83-7943-427-5, EAN: 9788379434275
Rok wydania: 2014,
Wydawnictwo: Świat Książki,
Kategorie: powieść,
Oprawa: oprawa broszurowa

A to już wiesz?  Dwoje ludzi, dwie tajemnice… i świat medycyny

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy