Moda ślubna Poradnik Ślub

Ślub w nowy rok

Wiele par czekało przez cały adwent na Boże Narodzenie i na Nowy Rok, ponieważ wtedy zamierzają zawrzeć związek małżeński. Ślub w zimie, w Nowy Rok

Wiele par czekało przez cały adwent na Boże Narodzenie i na Nowy Rok, ponieważ wtedy zamierzają zawrzeć związek małżeński. Ślub w zimie, w Nowy Rok to prawdziwe wyzwanie. Dlaczego? Po pierwsze, z powodu zimna – panna młoda musi przebyć drogę z samochodu do kościoła a potem z kościoła do samochodu i z samochodu do miejsca, gdzie będzie przyjęcie. Dlatego, musi mieć coś ciepłego dla siebie, być może jakiś piękny, biały kożuszek nakładany na suknię ślubną na czas przechodzenia przez mroźne powietrze.

slub300.jpg

Jeśli naprawdę masz blisko z kościoła do samochodu być może wystarczy jakaś ciepła narzuta czy peleryna, jednak nie warto trzęść się z zimna w kościele. Dlatego najlepszym rozwiązaniem byłby biały kożuszek pasujący do sukni, nawet krótki, w fasonie kurteczki.

Co z butami? Czy ubrać do sukni ślubnej białe kozaki? W zależności od tego, czy będą one pasowały do sukni, możesz włożyć białe kozaki do kościoła, a potem, podczas przyjęcia, zamienisz je na lekkie buty do sukni ślubnej. Kolejnym utrudnieniem może być składane życzeń na mrozie. Dlatego, można wcześniej uprzedzić wszystkich, że życzenia będą dopiero w miejscu przyjęcia.

Ślub w zimie to także atuty: piękna, biała sceneria, pod warunkiem, że jest śnieg, brak uciążliwego upału, możliwość ubrania się w eleganckie zimowe stroje. Poza tym ślub w zimie, a zwłaszcza w okresie Bożeno Narodzenia czy Nowego Roku jest czymś szczególnym i niezapomnianym nie tylko dla młodej pary, ale także dla gości.

A to już wiesz?  Nie chcesz, aby na twoim weselu grała orkiestra?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy