Aktualności

Choć wydają się być zarezerwowane dla gwiazd, porady stylisty stają się coraz popularniejsze

Warszawa, dnia 16.05.2014 r. Modowe SOS „Zostałam wybrana po to, aby pomagać klientom Złotych Tarasów w kształtowaniu własnego stylu” – mówi Katarzyna Antonik, stylistka Złotych

Warszawa, dnia 16.05.2014 r.

Modowe SOS

„Zostałam wybrana po to, aby pomagać klientom Złotych Tarasów w kształtowaniu własnego stylu” – mówi Katarzyna Antonik, stylistka Złotych Tarasów, wyłoniona
w ramach organizowanego przez centrum handlowe konkursu. Na stronie www.zlotetarasy.pl/stylista, można już umówić się na bezpłatne konsultacje ze stylistką, która pomoże w świadomym budowaniu garderoby podkreślającej nasze indywidualne atuty.

Choć wydają się być zarezerwowane dla gwiazd, porady stylisty stają się coraz popularniejsze. Liczba marek, trendów, kolorów czy fasonów sprawia, że wiele osób czuje się zagubionych. Praca, codzienne obowiązki i tempo życia nie zawsze sprzyjają spokojnym zakupom i przemyślanym decyzjom. W efekcie kupujemy to, co uznawane jest za modne, pojawia się w reklamach i dobrze prezentuje się na innych, ale czy na nas będzie wyglądać równie dobrze?

Złote Tarasy dają wszystkim klientom szansę poznania i zdefiniowania własnego stylu
w czasie profesjonalnych konsultacji ze stylistką. Katarzyna Antonik posiada ponad 7-letnie doświadczenie w pracy stylisty. W czasie swojej kariery współpracowała ze stacjami telewizyjnymi, magazynami modowymi i agencjami reklamowymi. Obecnie jest główną stylistką Fashion Designer Awards. Pracując jako personal shopper, świadczy również usługi dla klientek indywidualnych z zakresu analizy kolorystycznej, określenia typu sylwetki oraz komponowania zawartości szafy.

Klientom Złotych Tarasów pani Katarzyna chce pomagać w tworzeniu własnego stylu. Celem, który sobie stawiam, jest nauczenie klientów umiejętnego obchodzenia się
z trendami. Musimy nauczyć się w taki sposób selekcjonować ubrania, aby jak najbardziej pasowały do naszej osobowości – twierdzi pani Kasia i dodaje – w pełni zgadzam się ze stwierdzeniem Coco Chanel, która mówiła o tym, że moda się zmienia, a styl pozostaje. Nie chciałabym nikogo przebierać. Idealnie, gdyby spotkanie ze mną było chwilą refleksji nad własnym stylem i analizą dotychczasowych eksperymentów stylizacyjnych.

A to już wiesz?  Najgorętsze otwarcie sezonu – butik Macieja Zienia w Galerii Mokotów

Aby umówić się na bezpłatne spotkanie ze stylistką, należy sprawdzić grafik i zarejestrować wizytę na stronie www.zlotetarasy.pl/stylista Znajdą się tam również wszystkie niezbędne informacje na temat odpowiedniego przygotowania się do takich konsultacji.

Złote Tarasy to wielofunkcyjny kompleks, który powstał w samym sercu Warszawy. Obiekt mieści się między ulicami: Złotą i Emilii Plater oraz Dworcem Centralnym
i al. Jana Pawła II. Jego symbolem jest pofalowany szklany dach o powierzchni 1 hektara. Nazwa Złote Tarasy nawiązuje do ulicy Złotej i do architektury budynku. Kaskadowo rozmieszczone tarasy obejmują dwa place miejskie – wewnętrzny z fontanną oraz zewnętrzny, otoczony restauracjami. Na pięciu poziomach centrum klienci znajdą ponad 200 marek handlowych, kilkadziesiąt restauracji i kawiarni, kluby muzyczne, kino, klub fitness oraz szereg punktów usługowych. Projekt i funkcjonalność obiektu zostały już wielokrotnie nagrodzone. Złote Tarasy są zdobywcą tytułu najlepszego projektu komercyjnego na świecie (MIPIM Architectural Review Future Project Awards). Więcej na stronie internetowej www.zlotetarasy.pl oraz na FB https://www.facebook.com/ZloteTarasy.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy