Akcje społeczne Aktualności Bielizna

Za każdy stary kostium kąpielowy otrzymasz 1 bon o wartości 20 zł

Informacja prasowa, Kwiecień, 2104 CALZEDONIA CENI TWOJE NIEPOTRZEBNE UBRANIA! Calzedonia, jako firma świadoma kwestii związanych ze środowiskiem naturalnym, we współpracy z I:CO zapewnia używanym ubraniom

Informacja prasowa,
Kwiecień, 2104

CALZEDONIA CENI TWOJE NIEPOTRZEBNE UBRANIA!

Calzedonia, jako firma świadoma kwestii związanych ze środowiskiem naturalnym, we współpracy
z I:CO zapewnia używanym ubraniom nowe życie poprzez ponowne wykorzystanie materiałów do wytwarzania nowych produktów. Odwiedź nas w jednym ze sklepów Calzedonia w Polsce i zostaw swoje niechciane ubrania jakiejkolwiek marki w pojemniku I:CO. Za każdą pozostawioną rzecz otrzymasz bon o określonej wartości do wykorzystania przy zakupie produktów Calzedonia (nie jest wymagany zakup nowych produktów w chwili otrzymania bonu).
Za każdy damski kostium kąpielowy bądź damską odzież plażową otrzymasz 1 bon o wartości 20 zł na zakup nowego damskiego kostiumu kąpielowego bądź damskiej odzieży plażowej.

Za każdy męski kostium kąpielowy bądź męską odzież plażową otrzymasz 1 bon o wartości 12 zł na zakup nowego męskiego kostiumu kąpielowego bądź męskiej odzieży plażowej.

Za każdy dziecięcy kostium kąpielowy bądź dziecięcą odzież plażową otrzymasz 1 bon o wartości 8 zł na zakup nowego dziecięcego kostiumu kąpielowego bądź dziecięcej odzieży plażowej.

Bony nie kumulują się. Klient przy zakupie nowego produktu może wykorzystać tylko jeden bon na wyżej opisanych zasadach. Każdy bon może być wykorzystany do dnia 30 czerwca 2014 w każdym ze sklepów Calzedonia w Polsce biorących udział w kampanii.
Każdy bon odpowiada jednej transakcji, co znaczy, że można go wykorzystać tylko jeden raz. Bonów nie można wymieniać na gotówkę ani na inne bony. Bonów nie wolno łączyć z kartami zniżkowymi ani z żadnymi innymi rabatami/promocjami.

Akcja trwać będzie od 01/04/2014 do 30/06/2014.
Twoje używane ubrania zostaną wysłane bezpośrednio do firmy I:CO, która specjalizuje się
w recyklingu i współpracuje wraz z firmą Calzedonia w tym zakresie!

Informacje o I:CO
Mieszcząca się w Szwajcarii firma I:Collect AG, część SOEX GROUP,
to międzynarodowa marka zapewniająca kompleksowe rozwiązania recyklingowe dla marek odzieżowych, bieliźnianych i obuwniczych. Poprzez prosty system take-back i ogólnoświatową infrastrukturę firmy, I:CO stara się utrzymywać zużyte ubrania i buty w nieustannym obiegu produktów
w celu zminimalizowania odpadów. Rozległe działania marki mają również na calu ochronę środowiska, zachęcanie do zrównoważonej konsumpcji oraz odpowiedzialności za naszą planetę.

A to już wiesz?  Letnie wyprzedaże w River Island

Więcej informacji znajdziesz na: www.ico-spirit.com.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy