Moda moda męska

Dla mężczyzn o niestandardowych gabarytach

Informacja prasowa, 11.08.2014 Wyprzedaże: Duże rabaty dla dużych mężczyzn Polacy ruszyli na łowy! Trwa okres wielkich, posezonowych wyprzedaży. Galerie handlowe oraz sklepy odzieżowe oblegane są

Informacja prasowa, 11.08.2014

Wyprzedaże: Duże rabaty dla dużych mężczyzn

Polacy ruszyli na łowy! Trwa okres wielkich, posezonowych wyprzedaży. Galerie handlowe oraz sklepy odzieżowe oblegane są przez Polaków marzących o nowych ubraniach w promocyjnych cenach. Wyprzedaże to dla sporego grona szansa na wzbogacenie swojej garderoby małym kosztem. Choć prym w shoppingu wiodą przeważnie kobiety, to mężczyźni także wytrwale polują. Również ci o nieco większych gabarytach. – Z roku na rok rośnie grono dużych mężczyzn, którzy właśnie w tym okresie szczególnie często odwiedzają nasze salony. Bez wątpienia kuszą promocyjne ceny za ubrania, które jeszcze kilka dni temu były zdecydowanie droższe – tłumaczy Ewa Pabich, prezes salonów Big&Tall, które od 15 lat ubierają dużych mężczyzn.

Puszysty pan mówi „nie” galerii

Powiedzieć, że oczekujemy na posezonowe wyprzedaże to jak nic nie powiedzieć. Niemal każdy słyszał w sklepie swój wewnętrzny głos: „wstrzymaj się z tym zakupem, niebawem będą wyprzedaże”. Czekaliśmy, czekaliśmy i w końcu się doczekaliśmy! Ruszyły. Teraz upragnione ubrania możemy kupować w znacznie niższych cenach. Tłoczno zrobiło się już w galeriach i popularnych sklepach odzieżowych.

Mało kto jednak wie, że na polowanie coraz chętniej wyruszają także panowie o niestandardowych gabarytach. Mało kto, ponieważ rzadko kiedy decydują się oni na zakupy w galeriach handlowych. – Tacy mężczyźni przede wszystkim cenią sobie komfort, wygodę, a ponadto nie lubią zwracać na siebie uwagi. Trudno natomiast nie dostrzec w galerii handlowej mężczyzny noszącego rozmiar 8 XL. Dla takiego pana wizyta w tego typu miejscach bywa bardzo stresująca – tłumaczy Ewa Pabich.

W galeriach ich nie widać, ale w sklepach już tak. I to coraz więcej i częściej. W Polsce funkcjonuje kilka sklepów dedykowanych modzie męskiej dużych rozmiarów. Najbardziej rozpoznawalny, z salonami w Warszawie oraz Katowicach, istnieje na polskim rynku już od 15 lat.

A to już wiesz?  Intensywna żółć i soczysta limonka to najmodniejsze kolory tego czasu.

Rabaty na najlepsze marki

W Big&Tall od lat ubierają się m.in. znani aktorzy, politycy, artyści. Klienci salonów doceniają szeroki wachlarz oferowanego asortymentu oraz – albo przede wszystkim – jego jakość. Sklep oferuje ubrania takich marek jak Pierre Cardin, Camel czy polski Bytom. – Od 15 lat podróżujemy po całym świecie i szukamy dla naszych klientów ubrań najlepszej jakości. Nie jest to zadanie proste z kilku względów. Przede wszystkim niewielu jest producentów, którzy projektują i szyją ubrania także dla mężczyzn o rozmiarach 6, 7 czy 8 XL – zdradza prezes.

Mężczyźni o niestandardowych gabarytach, dzięki intensywnym poszukiwaniom właścicieli Big&Tall, mają w salonach dostęp do takich elementów garderoby jak t-shirty, koszule, polo, spodnie, szorty, jeansy, marynarki, garnitury, kurtki, płaszcze, akcesoria. Cały ten asortyment od 1 sierpnia objęty został rabatami. – Jak co roku w tym okresie proponujemy naszym klientom promocje z okazji wyprzedaży posezonowych. Do końca sierpnia nasi klienci mogą nabywać ubrania, m.in. Pierre Cardin, w cenach obniżonych od 15 do 40 proc. – informuje Ewa Pabich.

Big&Tall funkcjonuje w Warszawie przy ul. Orła 8 oraz w Katowicach przy ul. Jordana 21/1.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy