Poradnik Przyjęcie weselne Ślub

Jak dobrze zaplanować ślub?

Czy chciałabyś, aby Twój ślub był zaplanowany idealnie? Chyba każda panna młoda chciałaby, aby ślub był jak najpiękniejszy a wesele jak najlepsze. Martwisz się, czy

Czy chciałabyś, aby Twój ślub był zaplanowany idealnie? Chyba każda panna młoda chciałaby, aby ślub był jak najpiękniejszy a wesele jak najlepsze. Martwisz się, czy zdążysz ze wszystkim i czy podołasz temu. Dlatego, jeżeli masz nawet mało czasu i dużo pracy, powinnaś wszystko dokładnie rozplanować. Nawet, jeżeli samo planowanie zajmie Ci całą cenną godziną lub dwie, warto.

Rozpisz sobie na kartce wszystkie pozostałe do ślubu dni, rozpisz też dokładne godziny. Zapisz sobie po kolei, co masz robić od rana w dniu ślubu i dzień wcześniej. Zatem powinnaś wiedzieć, na kiedy jesteś umówiona z fryzjerem, z makijażystką i z manicurzystką.

Powinnas też pamiętać, aby w odpowiedniej godzinie włożyć suknię ślubną, tak, aby nie było to zbyt wcześnie ale i zbyt późno. Już po ceremonii zaplanuj, co po kolei macie robić. To samo dotyczy ustalenia pory, na jaką umawiacie się na sesję zdjęciową w zakładzie fotograficznym lub w plenerze.

Jeżeli masz do ślubu jeszcze sporo czasu, to tym lepiej. W takim przypadku musisz pamiętać o większej ilość spraw, np. o zaproszeniach dla gości, o wynajęciu sali, o ustaleniu dokładnej pory ślubu, wynajęciu obsługi i wyborze dań, jakie mają się pojawić na stole.

Jest jeszcze jedna ważna rzecz, którą trzeba koniecznie załatwić dość wcześnie, nie czekając na ostatnią chwilę. Jest to wybór stroju dla panny młodej i dla pana młodego. Dla pana młodego garnitur, koszula, buty. Dla panny młodej suknia, buty, bielizna dostosowana do suknia także welon, wianek lub kapelusz, w zależności od tego, co planuje włożyć na głowę panna młoda.

Zatem, zanim zaczniesz działać, zaplanuj, a na pewno niczego nie pominiesz i wszystko będzie zapięte na ostatni guzik.

A to już wiesz?  Naturalne afrodyzjaki - przepis na miłość

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy