Wiadomości branżowe

Oscary 2014 z Wirtualną Polską

Wirtualna Polska przygotowała specjalny serwis poświęcony najważniejszemu wydarzeniu filmowemu roku. Oscary.wp.pl to najciekawsze informacje z Hollywood, a także relacja na żywo z ceremonii przyznania Nagród Amerykańskiej Akademii

Wirtualna Polska przygotowała specjalny serwis poświęcony najważniejszemu wydarzeniu filmowemu roku. Oscary.wp.pl to najciekawsze informacje z Hollywood, a także relacja na żywo z ceremonii przyznania Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej.

W nocy z 2 na 3 marca odbędzie się rozdanie Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Z tej okazji Wirtualna Polska uruchomiła specjalny serwis poświęcony temu wydarzeniu – oscary.wp.pl. W oscarową noc, redakcja będzie prowadzić relację na żywo z ceremonii. Użytkownicy mogą spodziewać się z tej okazji sporej dawki najświeższych informacji okraszonych dozą humoru. Na bieżąco uzupełniana lista nagrodzonych i komentarze pozwolą cieszyć się galą wszystkim kinomanom, którzy nie będą mieli możliwości oglądać jej przed telewizorami.

Użytkownicy serwisu filmowego już teraz mogą również spróbować swoich sił w typowaniu tegorocznych laureatów najbardziej prestiżowych nagród filmowych na świecie. Na stornach serwisu oscary.wp.pl każdy internauta może się wycielić w rolę członka Akademii Filmowej i oddać głos na swojego faworyta w 9. najważniejszych kategoriach – najlepszy film, najlepszy aktor, najlepsza aktorka, najlepszy aktor w roli drugoplanowej, najlepsza aktorka w roli drugoplanowej, najlepszy reżyser, najlepszy scenariusz oryginalny oraz najlepszy scenariusz adaptowany i najlepszy film animowany.

Na stronie oscarowej WP.PL można znaleźć też aktualizowane informacje pojawiające się w dniach poprzedzających galę rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej, a po samej ceremonii dostępne będą galerie zdjęciowe – laureatów oraz przeróżnych osobliwości.

Więcej:
oscary.wp.pl

Źródło Wirtualna Polska SA. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Kto wręcza niezapomniane emocje zamiast kwiatów? Wyniki sondy

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy