Wiadomości branżowe

Polska biega!

Ruch to zdrowie, a bieganie może być sposobem na życie. Wiedzą o tym organizatorzy akcji „Polska Biega”, do której podobnie jak w poprzednich latach dołącza Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale. W wydarzenie już po raz kolejny postanowiła zaangażować się również marka TEEKANNE. W najbliższą sobotę 17 maja o godzinie 14.00 wszyscy chętni

Ruch to zdrowie, a bieganie może być sposobem na życie. Wiedzą o tym organizatorzy akcji „Polska Biega”, do której podobnie jak w poprzednich latach dołącza Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale. W wydarzenie już po raz kolejny postanowiła zaangażować się również marka TEEKANNE.

W najbliższą sobotę 17 maja o godzinie 14.00 wszyscy chętni wystartują w wielkim biegu, który rozegrany zostanie na olimpijskich obiektach sportowych Ośrodka w Spale. Do wzięcia w nim udziału organizatorzy zapraszają zarówno dzieci i młodzież szkolą (począwszy od czwartej klasy szkoły podstawowej), jak i dorosłych. Sukces imprezy w poprzednich latach wróży tłumne przybycie zawodników także w tym roku. Dla uczestników biegu przewidziano medale, nagrody oraz poczęstunek. Wśród prezentów dla uczestników znajdzie się również mnóstwo aromatycznych herbat TEEKANNE.

Bieg odbędzie się w ramach ogólnopolskiej akcji „Polska Biega 2014”, której celem jest właśnie promowanie biegania. W wielu miastach Polski organizowane są imprezy wpisane w akcje. Centralny Ośrodek Sportu w Spale włącza się w akcję już po raz piąty.

Wydarzenie w tym roku będzie jednak bardzo szczególne. Oprócz biegu odbędzie się bowiem także uroczystość nadania imienia Kamili Skolimowskiej stadionowi lekkoatletycznemu COS- OPO w Spale. W programie sobotniej imprezy przewidziano również inne atrakcje i niespodzianki. Odbędą się na przykład Kampy ze znanymi sportowcami.

Bieg w Spale to kolejna z inicjatyw biegowych wspierana przez TEEKANNE. Najbliższy weekend to bowiem także 13. edycja Cracovia Maraton, trzydniowego święta biegaczy w Krakowie, którego Partnerem jest marka. TEEKANNE życzy powodzenia uczestnikom obu imprez!

Źródło TEEKANNE Polska. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Konto dla studenta – jak wybrać najlepszą ofertę?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy